Stojaki choinkowe – plastikowe oraz metalowe

Jak wybrać odpowiedni stojak pod choinkę? Oferta TuChoinki

Aby choinka mogła dobrze się prezentować, ważny jest nie tylko dobór odpowiednich dodatków, ale także stojaka pod drzewko. Stojak ma za zadanie odpowiednio podtrzymywać choinkę, która obciążona dużą ilością ozdób i lampek mogłaby się łatwo przewrócić, szczególnie na mało stabilnym podłożu. Odpowiedni stojak do choinki powinien więc być wystarczająco solidny i utrzymywać drzewko w pozycji pionowej, nawet jeśli ktoś z domowników niechcący je potrąci. Właśnie takie modele dostępne są w naszej ofercie. Zapraszamy do poznania ich wszystkich i wyboru tego idealnego.

czytaj więcej

Plastikowy stojak do choinki

Plastikowe stojaki do choinek są bardzo lekkie i zajmują mało miejsca, w związku z czym można łatwo przechowywać je wraz z innymi ozdobami świątecznymi. Stojak plastikowy o średnicy ok. 40 cm bez problemu utrzyma drzewko o maksymalnej wysokości 2,5 m, zapewniając stabilność oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo plastikowy stojak na choinkę jest bardzo łatwy w montażu. Drzewko można do niego przytwierdzić za pomocą zamontowanych trzech zaciskowych śrub.

Stojak na choinkę ze zbiornikiem na wodę

Chcąc wybrać stojak do żywej choinki, warto postawić na produkt o średnicy 60 cm ze zbiornikiem na wodę. Cięte drzewko ustawione w domu, gdzie temperatura jest wysoka, a powietrze suche, może szybko tracić wodę. W takim przypadku choinka zacznie szybko zrzucać igły. Dobrze więc wybrać stojak ze zbiornikiem z naszej oferty, który przedłuży jej żywotność. Plastikowy stojak o średnicy 60 cm będzie stanowił solidną podporę dla drzewek o maksymalnej wysokości 3 m. Dodatkowe 6 podpór, które w razie potrzeby można także zdjąć, zapewni jeszcze lepszą stabilność i bezpieczeństwo.

Stojak metalowy na choinkę

W przypadku bardziej eleganckich wnętrz doskonale sprawdzi się stojak do choinki metalowy. Bogato zdobiony stojak choinkowy nada klasy całemu wnętrzu. Odpowiednio dobrany stojak, o dopasowanej średnicy otworu do gabarytów konkretnego drzewka spokojnie utrzyma dość masywne drzewko o maksymalnej wysokości 3 m. Ponadto mocowanie na 3 śruby zakończone motylkami zagwarantuje odpowiednią stabilność choinki. Metalowy stojak na trzech nogach jest wyposażony w misę na wodę, dzięki czemu choinka utrzyma igły i będzie dobrze wyglądała przez długi czas. Zachęcamy do zakupów!

Call Now Button Call Now Button