Świerk srebrny – hurt

Świerk kłujący (z łac. Picea pungens), to popularna roślina na polskim rynku. Jest kojarzony również pod nazwą świerk srebrny. Wykorzystuje się go bardzo często w ogrodnictwie. Idealnie komponuje się w praktycznie każdym ogrodzie przydomowym, jak i w innych terenach zielonych. Z łatwością można go dopasować do niejednego ogrodu czy parku.

Świerk srebrny jest to dobrze znana Polakom choinka. Jej kształt jest zazwyczaj regularny, a samo drzewko jest gęste. Nasza firma oferuje te iglaki zarówno w handlu hurtowym, jak i detalicznym. Świerk kłujący cechuje się ciekawym niebiesko-srebrnym ubarwieniem igieł. Z łatwością znajdzie miejsce w każdym ogrodzie. Jest to gatunek iglaka najpopularniejszy w okresie świąt Bożego Narodzenia. Charakteryzuje się dodatkowo intensywnym zapachem. Jeśli szukasz drzew iglastych do swojego ogrodu lub klasycznej choinki – świerk srebrny będzie idealnym wyborem. Oferujemy sprzedaż detaliczną oraz hurtową.

Mocno osadzone na pniu gałęzie, wyrastają pod kątem prostym i są szeroko rozwarte. Świerk srebrny hurt ma swoje walory estetyczne niebieskoszare oraz niebieskozielone barwy igieł, które układają się promieniście dookoła pędów. Pięknie prezentuje się przez cały rok, niezależnie od aury czy sezonu. Wyróżnia się spośród innych sosnowatych kolorem igieł, rozłożystą koroną układającą się w wyraziste piętra i sporych rozmiarów pokrojem pnia. Z tego względu jego sprzedaż jest dość wysoka, gdyż wiele osób chce mieć w swoim domu lub ogrodzie drzewko będące jego wyjątkową ozdobą. Świerk srebrny w hurcie poza tym, że wyróżnia się estetycznym wyglądem, to również jest odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne. Dzięki tym właściwościom, drzewko można hodować zarówno we wnętrzu domu czy mieszkania, a także posadzić je na zewnątrz.

Warto mieć ten asortyment w sprzedaży.

Wszystkie drzewka odpowiednio pakujemy w siatki ochronne i przygotowujemy do transportu. Dzięki temu oferowane przez nas rośliny dotrą do Państwa w nienaruszonym stanie, całkowicie bezpiecznie i w szybkim czasie.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne u nas świerki srebrne w hurcie, jak i w detalu spełniały wszelkie wymagania i pięknie prezentowały się w każdym domu czy ogrodzie.  U nas liczy się jakość nie ilość! Dbamy o Państwa satysfakcję i zadowolenie.

Świerk srebrny cięty
Świerk srebrny, pojedynczy

Świerk srebrny to choinka o regularnym kształcie, która daje niesamowity zapach, wyczuwalny z dużej odległości i utrzymujący się przez długi czas. Jest jednym z najpopularniejszych drzewek bożonarodzeniowych, chociaż z powodzeniem może być wykorzystywany również w innych porach roku. Wszystkie świerki są formowane, aby podkreślić ich proporcjonalną budowę, gęste poszycie i są ładnie wysrebrzone. Dzięki temu wyglądają atrakcyjnie i będą pasować do każdej aranżacji ogrodowej. Nawet jedno takie drzewko może całkowicie zmienić charakter terenu przydomowego.

Cena świerka kłującego ciętego zaczyna się od 25 zł

Wysokość Ilość na palecie
150-175 cm 120
175-225 cm 100
200-250 cm 80
250-300 cm 60
Świerk srebrny w donicy
Świerk srebrny w donicy

Subtelne wysrebrzenie igliwia, regularny kształt, gęste poszycie i przepiękny zapach świerku srebrnego sprawiły, że jest on jednym z najpopularniejszych drzew iglastych wybieranych na bożonarodzeniową choinkę. Idealnie podkreśla wyjątkową świąteczną atmosferę, a później może służyć jako niebanalny dodatek do ogrodu czy wystroju wnętrza. Oferowane przez nas świerki pochodzą ze świeżych nasadzeń, a do sprzedaży wybierane są tylko najlepsze. Pomożemy wybrać drzewka, które spełnią wszelkie wymagania. Zapraszamy do kontaktu.

Cena świerka w donicy zaczyna się od 25 zł

Wysokość Ilość na palecie
80-100 cm 110
100-150 cm 90
150-175 cm 70

Świerk srebrny jako choinka bożonarodzeniowa

Choinki są jedną z najlepszych ozdób przydomowego ogródka, ale również doskonałym towarzyszem Świąt Bożego Narodzenia. To niezbędny element wyposażenia mieszkania, który wprowadza niepowtarzalny, przytulny klimat. Nie tylko zimą można pozwolić sobie na taką dekorację, ponieważ na działce czy terenie domku jednorodzinnego poprawi wygląd przestrzeni i nada jej niespotykany charakter. W naszej ofercie znajduje się świerk srebrny. Hurt dla sklepów, ogrodników, jak i prywatnych Klientów, którzy chcieliby przyozdobić ogródek nowym drzewem. Niepowtarzalny wygląd, a przy tym regularny, symetryczny kształt świerku srebrnego będzie dobrze prezentował się w każdych, nie tylko świątecznych warunkach.

Świerk srebrzysty – Na Boże Narodzenie i nie tylko

Wyjątkowy kolor igieł – subtelne wysrebrzenie nadaje niespotykany wygląd, ale najważniejszy jest oczywiście zapach świeżości i lasu, który może rozchodzić się po mieszkaniu w czasie świąt. Sprzedajemy świerk srebrny w hurcie dla sklepów mających w swojej ofercie bożonarodzeniowe drzewa, a także sklepów specjalizujących się w ogrodnictwie. Świerk srebrny, którego hurt oferujemy na sprzedaż, to wyłącznie najlepsze, precyzyjnie wybierane drzewa ze świeżych nasadzeń. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą, ale także pomagamy dobrać odpowiednią roślinę, w zależności od jej przeznaczenia.

Świerk srebrny – sprzedaż hurtowa

Cięte lub doniczkowe świerki srebrne w hurcie będą się ładnie prezentować, a przy tym stanowić doskonały dodatek do aranżacji ogrodu. Po zasadzeniu drzewa będzie ono rosło, zdobiąc działkę. Wyróżniają się na tle sosnowatych rozłożystą koroną, która układa się w odznaczające się piętra, a przekrój pnia jest znacznie większy, a przy tym odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Świerki srebrne sprzedawane w hurcie mogą być hodowane w mieszkaniu w doniczce, ale także na zewnątrz. Sklepy z zaopatrzeniem ogrodniczym, zwłaszcza w okresie świątecznym, powinny być zaopatrzone w świerki srebrne. Hurt pozwala zaoszczędzić, ponieważ średnia cena za drzewo jest znacznie niższa, niż gdybyśmy kupowali je w detalu. Korzystając z naszej oferty, można poszerzyć swój asortyment sklepowy.

Call Now Button Call Now Button