Świerk pospolity – hurt

Świerk pospolity w donicy lub cięty

Najpopularniejszy gatunek drzewa z rodziny sosnowatych, czyli świerk pospolity cięty dostępny na naszej plantacji to drzewo, które występuje naturalnie na terenach naszego kraju, głównie w północno-wschodniej Polsce, a także w południowej części kraju, w górach i na pogórzu. Świerk pospolity jest jedną z najchętniej wybieranych choinek bożonarodzeniowych. Często można spotkać go też na terenach publicznych. Występuje także w parkach lub prywatnych ogrodach jako roślinę ozdobna. Dzięki swojej gęstości i stosunkowo niskiej cenie sprawdza się też świetnie jako żywopłot wzdłuż ogrodzeń, gdzie tworzy naturalne ogrodzenie posesji. W takich warunkach ważna jest odpowiednia pielęgnacja m.in. przycinanie i nawadnianie.

W naturalnych warunkach pień osiąga wysokość 40-50 metrów, natomiast dostępne w naszej szkółce okazy, dopasowane są do potrzeb Klientów, dlatego sprzedajemy świerk pospolity cięty o maksymalnej wysokości 250 centymetrów.  Drzewo charakteryzuje smukła korona o kształcie stożka oraz  gęste i krótkie (od 1 do 3 cm) igliwie, które wydziela przyjemny aromat o intensywnej woni. Świerk pospolity charakteryzuje się wyjątkowo płytkim i rozległym systemem korzeniowym.

Świerk pospolity – sprzedaż hurtowa

Nasza plantacja specjalizuje się w hurtowej sprzedaży świerków pospolitych ciętych najwyższej jakości. W ofercie posiadamy tylko i wyłącznie pierwszej klasy drzewka w formie ciętej, jak i doniczkowej. Klientom oferujemy możliwość zakupu już od 50 sztuk. Wszystkie ceny tego drzewka są ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju i wielkości zamówienia.

Wszystkie dostępne u nas świerki są formowane, dzięki temu mają proporcjonalną budowę i gęste poszycie. Doskonale prezentuje się przystrojone świątecznymi ozdobami. Nasze świerki pochodzą ze świeżych nasadzeń, z których selekcjonujemy tylko najpiękniejsze i najdorodniejsze okazy. Oferowane przez nas świerki pospolite – sprzedajemy hurtowo odpowiednio pakując w siatki ochronne, by nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

U nas liczy się jakość nie ilość!

Świerk pospolity cięty

Świerk pospolity w szkółce TuChoinki

Świerk pospolity charakteryzuje smukła korona o kształcie stożka, dość ostrymi około trzycentymetrowymi igłami oraz tym, że wydziela przyjemny aromat o intensywnej woni.

Cena świerka pospolitego ciętego zaczyna się od 25 zł

Wysokość Ilość na palecie
150-175 cm 120
175-225 cm 100
200-250 cm 80
250-300 cm 60

Świerk pospolity w donicy

Świerk pospolity w donicy (hurt)

Świerk pospolity jest coraz częściej zasadzany w ogrodach lub wzdłuż ogrodzeń, gdzie tworzy naturalne ogrodzenie posesji. W takich warunkach ważna jest odpowiednia pielęgnacja m.in. przycinanie i nawadnianie.

Cena świerka pospolitego w donicy zaczyna się od 20 zł

Wysokość Ilość na palecie
80-100 cm 110
100-150 cm 90
150-175 cm 70

 

 

Call Now Button Call Now Button