Świerk duński – hurt

Ten gatunek z rodziny sosnowatych jest drzewem iglastym, które doskonale oddaje świąteczny klimat. Świerk duński jest drzewem najwyższej klasy, jeśli chodzi o drzewa z rodziny sosnowatych. W naszej plantacji występuje w dwóch klasach PREMIUM i STANDARD – jest to jedyny gatunek świerka o tak niesamowitej jakości.

Charakterystyka.

Świerk duński charakteryzuje się ładnym, proporcjonalnym, stożkowatym kształtem. Dolne konary dojrzałych okazów wraz z wiekiem zwieszają się, natomiast górne gałęzie rosną poziomo. Choinka ta jest wyjątkowo smukła, posiada bardzo gęste, równomiernie ułożone, jasnozielone igliwie. Doskonale prezentuje się zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Igły świerku duńskiego są krótkie, zaostrzone, o kwadratowym przekroju poprzecznym. Jego szczególną cechą jest brak widocznych uszkodzeń oraz śladów chorób, co sprawia, że jest świerk duński jest jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków drzewek bożonarodzeniowych.

Świerk duński to idealna choinka

Dostępne w naszej hurtowni świerki duńskie pochodzą ze świeżych nasadzeń. Do sprzedaży wybieramy tylko najlepsze okazy dlatego jest drzewem, które nadaje się do formowania. Wszystkie oferowane przez nas drzewka są kształtowane tak, by ich struktura była gęsta i równomierna. Dzięki regularnemu przycinaniu nasz drzewa iglaste należy do najwyższej klasy drzewek iglastych. Każde z oferowanych przez nas drzewek z gatunku świerka iglastego są oddzielnie pakowane w siatki ochronne i odpowiednio przygotowane do transportu. W naszej firmie kładziemy nacisk na jakość choinek, a nie ilość! Dlatego do dyspozycji klientów oddajemy najwyższej klasy drzewka iglaste, których cena adekwatna jest do jakości.

Świerk Duński to jakość bez kompromisów!

Świerk duński
Świerk duński w szkółce TuChoinki

Świerk duński należy jakościowo do najwyższej klasy drzewek iglastych. W tym przypadku cena równa jest jakości choinki. Posiada ładny smukły i proporcjonalny kształt oraz jasno zielone igliwie.

Cena świerka duńskiego zaczyna się od 30 zł

Wysokość Ilość na palecie
150-175 cm 70
100-150 cm 90
80-100 cm 110

 

 

 

 

 

 

Call Now Button Call Now Button