O nas

Kalkulator cen

Jakość to coś co zadowala, a nawet zachwyca Klientów

William Deming

Firma TuChoinki istnieje od 2006 roku

jest to rodzinna szkółka drzew iglastych, w której wciąż liczą się wartości. Działamy tak, by mogli Państwo cieszyć się wysokiej jakości drzewkami. Dążymy do perfekcji, aby nasze choinki jak i nasze produkty zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów.

Plantacje położone na Wybrzeżu morza Bałtyckiego oraz w Danii obecnie zajmują ponad 210 ha, które z roku na rok staramy się systematycznie powiększać. Głównie zajmujemy się uprawą choinki bożonarodzeniowej w oparciu o jodłę kaukaską, świerka kłującego i świerka pospolitego.

Dlaczego takie choinki?

Drzewka te są najbardziej popularne wśród odbiorców ze względu na regularne kształty i intensywne zabarwienie, na bieżąco śledzimy rozwój branży i wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym nasze choinki są coraz ładniejsze.

Dostępne są u nas zarówno choinki cięte, jak i w donicach.

Dodatkowo nasze żywe choinki dostępne są w atrakcyjnych dla klientów cenach, a duże zamówienia hurtowe podlegają negocjacjom. Nasza oferta trafia do coraz szerszego grona klientów w Europie zarówno jak i w krajach wschodnich takich jak Ukraina, Litwa czy Rosja, goszcząc w domach tych, w których ważne są tradycje.

Nasze plantacje.

Nasze plantacje wyposażone są w specjalistyczny i nowoczesny sprzęt, umożliwiający skuteczną uprawę choinek. W połączeniu z fachową kadrą daje to drzewka o wysokiej jakości. Każdy zakup choinki to wybór polskiego produktu i europejskiego standardu, ponieważ współpracujemy z producentami choinek i sadzonek z innych krajów, by wzbogacić oraz ulepszyć jakościowo naszą ofertę. Jesteśmy otwarci zarówno na klienta hurtowego, jak i detalicznego. Dbamy o to, aby każdy z Państwa był zadowolony z naszej obsługi oraz z przyjemnością powrócił do nas w przyszłości. Wiemy, że to co robimy, ma wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, którą chcemy zmieniać na lepsze. Wierzymy, że biznes to nie tylko bilans zysków i strat, ale ludzie, którzy za nim stoją. Dlatego ważne jest dla nas dobro klientów, dostawców i pracowników. Wspieramy tych wszystkich, którzy dają coś od siebie i mamy grono stabilnych odbiorców które z roku na rok się powiększa, a Klienci obdarzyli nas zaufaniem, gdyż cieszymy się opinią solidnego partnera, a drzewka TuChoinki.pl bardzo wysoką jakością.

Detaliczna sprzedaż

Detalicznych sprzedawców choinek zachęcamy, by wybrać naszą hurtownię ponieważ idziemy w kierunku jakości, a nie ilości i to właśnie z nami zbudujecie swój własny choinkowy biznes z którego będą Państwo zadowoleni, ponieważ udzielamy wsparcia w sprzedaży choinek.

Call Now Button Call Now Button