O nas

Kalkulator cen

Jakość to coś co zadowala, a nawet zachwyca Klientów

William Deming

Firma TuChoinki istnieje od 2006 roku

jest to rodzinna szkółka drzew iglastych, w której wciąż liczą się wartości. Działamy tak, by mogli Państwo cieszyć się wysokiej jakości drzewkami. Dążymy do perfekcji, aby nasze drzewka zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów.

Plantacje położone na Wybrzeżu morza Bałtyckiego oraz w Danii obecnie zajmują ponad 210 ha, które z roku na rok staramy się systematycznie powiększać. Głównie zajmujemy się uprawą choinek bożonarodzeniowych w oparciu o jodłę kaukaską, świerka kłującego i świerka pospolitego.

Drzewka te są najbardziej popularne wśród odbiorców ze względu na regularne kształty i intensywne zabarwienie, na bieżąco śledzimy rozwój branży i wprowadzamy rozwiązania, dzięki którym nasze choinki są coraz ładniejsze.

Dostępne są u nas zarówno choinki cięte, jak i w donicach. Dodatkowo nasze żywe choinki dostępne są w atrakcyjnych dla klientów cenach, a duże zamówienia hurtowe podlegają negocjacjom. Nasza oferta trafia do coraz szerszego grona klientów w Europie zarówno jak i w krajach wschodnich takich jak Ukraina, Litwa czy Rosja, goszcząc w domach tych, w których ważne są tradycje.

Nasze plantacje wyposażone są w specjalistyczny i nowoczesny sprzęt, umożliwiający skuteczną uprawę choinek. W połączeniu z fachową kadrą daje to drzewka o wysokiej jakości. Każdy zakup choinki to wybór polskiego produktu i europejskiego standardu, ponieważ współpracujemy z producentami choinek i sadzonek z innych krajów, by wzbogacić oraz ulepszyć jakościowo naszą ofertę. Jesteśmy otwarci zarówno na klienta hurtowego, jak i detalicznego. Dbamy o to, aby każdy z Państwa był zadowolony z naszej obsługi oraz z przyjemnością powrócił do nas w przyszłości. Wiemy, że to co robimy, ma wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, którą chcemy zmieniać na lepsze. Wierzymy, że biznes to nie tylko bilans zysków i strat, ale ludzie, którzy za nim stoją. Dlatego ważne jest dla nas dobro klientów, dostawców i pracowników. Wspieramy tych wszystkich, którzy dają coś od siebie i mamy grono stabilnych odbiorców które z roku na rok się powiększa, a Klienci obdarzyli nas zaufaniem, gdyż cieszymy się opinią solidnego partnera, a drzewka TuChoinki.pl bardzo wysoką jakością.

Detalicznych sprzedawców choinek zachęcamy, by wybrać naszą hurtownię ponieważ idziemy w kierunku jakości, a nie ilości i to właśnie z nami zbudujecie swój własny choinkowy biznes z którego będą Państwo zadowoleni, ponieważ udzielamy wsparcia w sprzedaży choinek.